Wielki, sportowy sukces naszych ministrantów!

W dniu 8. grudnia 2018 r. odbył się Dekanalny Turniej w Piłce Nożnej Ministrantów. Rywalizacja została przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych. Ministranci z naszej parafii mają powód do dumy. Wśród najmłodszych zdobyli I i III miejsce, gimnazjaliści I. Organizatorzy dostrzegli także  „turniejowe gwiazdy”. Zaszczytny tytuł  najlepszego bramkarza przyznano Antoniemu Popieli (klasa III  szkoły podstawowej), który obronił wszystkie bramki w czasie sobotnich rozgrywek! Królem kibiców, choć niestety nagród w takiej kategorii nie przyznawano, okazał się nowy opiekun  głogóweckich ministrantów - Ks. Krzysztof. Naszym zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.