Zapraszamy do udziału w II edycji Letniej Szkółki Muzycznej

Zapraszamy do udziału w II edycji Letniej Szkółki Muzycznej, która odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 r. na terenie miasta Głogówek. Oferta jest skierowana do dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych, studentów, rodziców. W tym roku dwie grupy ze zróżnicowanym programem warsztatów. Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalną, młodą, uzdolnioną i energiczną kadrę, absolwentów wyższych uczelni muzycznych. W programie warsztaty wokalno-sceniczne, warsztat gospel, emisja głosu, zabawy umuzykalniające, warsztat autoprezentacji, wspólna zabawa, wieczór talentów i finałowy koncert uwielbienia!
 
Znajdź nas na Facebooku! Zapisy odbywają się poprzez formularz
elektroniczny dostępny na stronie:
 
Bezpośredni link do formularza:
✅Planujesz właśnie wakacyjny czas?
✅ Lubisz śpiewać, a na scenie czujesz się jak ryba w wodzie?
✅Chcesz się przekonać, że muzyka jest dla każdego - dla małego i
dużego, dla mniej zdolnego i wybitnego?
 
Daj sobie szansę i spędź wyjątkowy, wakacyjny weekend w Głogówku!
Zaplanuj Letnią Szkółkę Muzyczną razem z nami i zapisz się już teraz.
Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
 
Nie zwlekaj!
 
Informacje również pod numerem telefonu:
880 807 894 Julianna Petzuch - kierownik artystyczny IILSM