Recital dyplomowy Julianny Petzuch

W sobotę 20 maja 2017 roku w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach o godzinie 16:30 odbył się recital dyplomowy wieńczący studia licencjackie naszej organistki Julianny Petzuch. Wraz z ks. Proboszczem i kilkoma przyjaciółmi z naszej parafialnej scholii Światło dla Młodych miałam zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Julianna zagrała dwa utwory jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach muzyki, wielkiego kompozytora Jana Sebastiana Bacha, Preludium Gerharda Streckea oraz dwa utwory niemieckiego kompozytora, dyrygenta, pianisty i organisty Maxa Regera. Na zakończenie wysłuchaliśmy piękną Sonatę d - moll francuskiego organisty i kompozytora Aleksandrea Guilmanta. Dziękujemy Juliannie za wspaniały recital, życzymy dalszych sukcesów i czekamy z niecierpliwością na kolejne równie wspaniałe występy organowe.