Dożynki - dziękczynienie za plony

Bogate dziękczynienie w parafii i w sanktuarium diecezjalnym. Dożynki nasza parafia obchodzi każdego roku w niedzielę przed św. Michałem Archaniołem. Tym razem, w tym terminie przyszło nam reprezentować dekanat na dożynkach diecezjalnych za sprawą niezawodnych rolników  Rzepca i Nowego Dworu Prudnickiego. W kościele parafialnym rolników reprezentowali gospodarze z dzielny Winiary. Wielki szacunek i wyrazy wdzięczności.

Mamy nowego ceremoniarza!

Delegacja naszych ministrantów wzięła udział w Decezjalnej Pielgrzymce LSO na Górę św. Anny. Zwieńczeniem tych dni była uroczysta Eucharystia, podczas której  ks. bp. Rudolf Pierskała ustanowił ceremoniarzem naszego parafianina, Dawida Felbera.
Gratulujemy oraz życzymy wierności i wytrwałości w dalszej posłudze!
 

Wycieczka LSO, Marianek oraz Caritas SP1 i SP2 do Gdańska

Od 12 do 16 lipca dzieci i młodzież zrzeszona przy LSO oraz Caritas SP1 i SP2 uczestniczyli w wycieczce do Gdańska. Radości było bezmiary! Oprócz wypoczynku na plaży był czas na zwiedzanie zabytków, rejs statkiem na Westerplatte oraz przede wszystkim czas na wspólną modlitwę, Eucharystie i zawiązywanie relacji.

Festiwal Życia 2023 w Kokotku

Od 3 do 9 lipca Młodzi z Głogówka i okolic razem z ks. Przemkiem uczestniczyli w Festiwalu Życia w Kokotku. Wspólna modlitwa, Eucharystia, warsztaty, zabawa, koncerty, spanie pod namiotami oraz tworzenie przyjaźni składały się na przeżywanie tego wyjątkowego tygodnia.

      

Bierzmowanie

Ks. biskup Waldemar Musioł udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszego głogóweckiego dekanatu. 158 młodych katolików zostało umocnionych darami Ducha Świetego podczas Eucharystii w Głogówku o godz. 16.00 oraz w Kórnicy o godz. 18.30. Przygotowanie rozpoczęło się w klasie szóstej itrwało niemal trzy lata. Msze koncelebrowali proboszczowie z parafii całego dekanatu.

(3) Parafia św. Bartłomieja Apostoła Głogówek | Facebook

Nabożeństwa majowe

Najpiękniejszy miesiąc maj, to radość z nadchodzącej wniosny, ale także czas, w którym modlimy się do naszej Orędowniczni u Boga, Najświętszej Maryii Panny. Pierwsze nabożeństwo tradycjnie na Helbergu, 3 maja na Olszynce, potem Rzepce, Nowe Kotkwocie i w ostatnią niedzielę maja Dalna Kapliczka w Głogowcu.

Złóż ofiarę i wspieraj Parafię

Dotacja na rzecz
Proszę wybrać kwotę dotacji

Regulamin

Regulamin
9-2