Pielgrzymki

  •  Terminarz planowaych pielgrzymek w roku 2019
  • Informacje dotyczące zbiórki i wyjazdu
    Przystanek PKS w Głogówku. Autobus będzie czekał od godz. 4.00.
    (dotyczy wyjazdu 5 października 2019 roku)

 

  • Pielgrzymka na Maltę 5 października 2019 rok

Dzień Pierwszy Wyjazd z Głogówka na lotnisko w Warszawie przelot na Maltę zakwaterowanie kolacja oraz nocleg w Hotelu Soreda na  Malcie 3* HB Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień Drugi Całodniowe zwiedzanie  Sliemy oraz rejs Grand Harboure Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień Trzeci Całodniowe zwiedzanie  Stolicy Malty Valletty fortecy zakonu Maltańskiego – Upper Baracca Garden/Konkatedra Św.Jana /Caravaggio/Pałac Wielkiego Mistrza/ Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień Czwarty Całodniowe zwiedzanie starej stolicy Malty MDINA wizyta w grocie Św. Pawła w mieście Rabat Powrót do hotelu na kolacje i nocleg .
Dzień Piąty Całodniowa wyprawa na wyspę Gozo na tropach tajemnic megalitów i religii prehistorycznych Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień Szósty Całodzienne zwiedzanie TRZECH MIAST  Vitoriossa -Cospicua-Senglea Wielkie Tureckie Oblężenie w 1565r Triumf rycerzy Zakonu Maltańskiego Powrót do hotelu na kolację i nocleg .
Dzień Siódmy  Całodzienne zwiedzanie Zatoka Marsaxclokk, Lazurowa Grotta oraz Sanktuarium w Melieha. Powrót do hotelu na kolację i nocleg
Dzień Ósmy  Wykwaterowanie z naszego hotelu oraz wylot do Polski 08:55 w Warszawie 11:40  Transfer autokarem do Głogówka. Koniec świadczeń.
Cena 3599 zł zawiera
Transfer z Głogówka. Przelot Samolotem z bagażem 20kg. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych Śniadania i kolacje ( woda i wino do kolacji). Opiekę pilota oraz przewodnika na Malcie .Ubezpieczenie podstawowe oraz TFG. Program zwiedzania oraz wstępy. Codzienne msze Święte. Cena nie zawiera: Dopłatę do pokoju pojedynczego 900 zł. Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  110 zł. Dodatkowe ubezpieczenie choroby przewlekłe 90 zł. Opłata klimatyczna  3,5 euro płatne od osoby przy zakwaterowaniu na Malcie. Opis Hotelu : Hotel położony jest w samym centrum Bugibby, zaledwie 200 m od morza. W okolicy znajdują się sklepy, puby, kluby i restauracje. To idealne miejsce dla osób chcącycych, zwiedzać przepiękne historyczne miejsca czy odpoczywać podziwiając piękne nadmorskie widoki. Z Bugibby z łatwością można się dostać w inne rejony Malty. Nadmorską promenada dojdziemy do San Pawl oraz do Qawry gdzie znajduje się nowo otwarte Oceanarium i ogromny plac zabaw. Zakwaterowanie Hotel oferuje 82 pokoje. W ofercie pokoje typu Standard, część z balkonami, z widokiem na morze lub na okolicę. Standardowe wyposażenie: klimatyzacja lub wentylatory, telewizja satelitarna, sejf (za dopłatą), lodówka (za dopłatą), czajnik (za dopłatą). Uwaga kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Godziny przelotów zostaną potwierdzone na 14 dni przed wylotem.

Organizator: Nestor Travel

Wpłaty i zaliczki można przekazywać na numer rachunku w Banku Spółdzielczym w Głogówku
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Ap.
48-250 Głogówek, ul. Kościelna 2
72 89040001 0000 0000 4167 0113

W tytule wpisujemy: Pielgrzymka oraz imię i nazwisko uczestnika

 Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

Autokarowa pielgrzymka do sanktuariów Litwy, Łotwy i Estonii - początek lipca 2020 roku.