Srebrny jubileusz święceń kapłańskich

W sobotę 17 czerwca 2017 roku o godz. 13:00 w kościele parafialnym została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji 25 lecia święceń kapłańskich ks. Proboszcza Ryszarda Kindera i ks. dr. Joachima Kobieni. Liturgii przewodniczył ordynariusz opolski ks. bp. Andrzej Czaja, a homilię wygłosił emerytowany ks. bp. Jan Wieczorek. Eucharystię celebrowało ok. 20 księży, w tym byli wikariusze naszej parafii. Nie zabrakło również najbliższych, rodziny księży, znajomych oraz licznie zgromadzonych parafian. Mszę Św. swoim śpiewem ubogacił chór parafialny pana Marcina Imiołka oraz orkiestra pod przewodnictwem pana Łukasza Kunerta. O godz. 17:00 odprawiono uroczyste nieszpory, na których zaśpiewała Schola ŚdM - Światło dla Młodych prowadzona przez Juliannę Petzuch. Po wspólnej modlitwie wszyscy zostali zaproszeni na farskie podwórze na jubileuszowy poczęstunek. Jeszcze raz życzymy Jubilatom dużo zdrowia, wytrwałości w posłudze kapłańskiej oraz kolejnej wspólnie obchodzonej rocznicy - najlepiej tej złotej.