Nocka Wolontariuszy

W weekend 29 - 30 lipca 2017r. świętowaliśmy rocznicę Światowych Dni Młodzieży. Z okazji tego wydarzenia postanowiliśmy zorganizować Nockę Wolontariuszy. Rozpoczęliśmy w sobotni wieczór o 21 wspólną modlitwą, odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i wysłaniem ‘’iskierki’’. Wraz z księdzem Tadeuszem i klerykiem Radkiem przygotowaliśmy grilla. Było wiele zabaw i tańców. Jednym z najbardziej wyczerpujących była 10 minutowa belgijka, która przyniosła wiele wspomnień, gdyż tańczyliśmy ją w tamtym roku z Panamczykami. Również wszystkim spodobała się gra w "mafię". Bawiliśmy się do późnych godzin. Nie zabrakło też końcowej modlitwy. Pełni energii nie chcieliśmy iść spać, więc do wczesnych godzin porannych siedzieliśmy i śpiewaliśmy różne piosenki. Zmęczeni, ale zadowoleni z tak wspaniałej nocy i spotkania z przyjaciółmi, wróciliśmy rano do domu, by choć na godzinkę położyć się spać.
Nadesłała Anna Samson