Rocznica Światowych Dni Młodzieży w Krakowie

29 lipca 2017r. minął rok od Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Z tej okazji parafianie modlili się na sobotniej koronce, na której zaśpiewała Schola Światło dla Młodych. W godzinach wieczornych wolontariusze naszej parafii spotkali się w Chacie Kmicica, aby wraz z klerykiem Radkiem i ks. Tadeuszem całą noc wspominać Światowe Dni Młodzieży. Następnego dnia wszyscy zebrali się na uroczystej Mszy Św. o godz. 10:00, a w poniedziałek 31 lipca, podobnie jak rok temu wolontariusze zorganizowali Dzień Miłosierdzia. Młodzież spędziła ten dzień w towarzystwie osób starszych i chorych. Przywieźli ich na wózkach inwalidzkich do kościoła na koronkę, na której po raz kolejny zaśpiewała Schola ŚdM. Po skończonej modlitwie zawieźli ich z powrotem do ZOLu. W imieniu wszystkich księży i wolontariuszy dziękuję zaangażowanym za pomoc. Cieszę się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten czas.

Nadasłała Natalia