Grupa Modlitewna na Jasnej Górze

Aktywna dziewiątka.
W piątek 29 września grupa modlitewna udała się na Jasną Górę, by zawieźć Czarnej Madonnie z Częstochowy intencje i wszystkie sprawy naszej parafii. Na miejscu byliśmy przed dziesiątą, zatem było dużo czasu, by przywitać się z Matką Bożą w Jej cudownej kaplicy, skorzystać ze spowiedzi, by o 11:00 uczestniczyć we mszy świętej sprawowanej przez podprzeora oo. paulinów, który serdecznie przywitał naszą grupę "z pięknego Głogówka, obok którego znajduje się klasztor paulinów w Mochowie". Po mszy udaliśmy się na wały, by odprawić Drogę Krzyżową w naszych intencjach. Następnym punktem pielgrzymki była Dolina Miłosierdzia i wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego. Mieliśmy też czas na małe zakupy w sklepie z dewocjonaliami. Po intensywnym pielgrzymowaniu w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na małej konsumpcji rybki, by zregenerować siły. To był bardzo bogaty czas w modlitwę i budowanie dobrych relacji między nami. Bogu niech będą dzięki