Przegląd piosenki religijnej

II Przegląd Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała” w Opolu. W konkursie wzięło udział około 120 uczestników, w tym nasza parafia. W kategorii: przedszkole wystąpiła Karolina Imiołek z Publicznego Przedszkola nr 4, w kategorii klas I-III Zuzanna Imiołek ze Szkoły Podstawowej nr 2 i w kategorii klas IV – VI zespół A.M.D.G., w którego skład wchodzą uczennice Szkoły Podstawowej nr 2: Martyna Larysz, Olivia Wójcik, Maja Gerstenberg. Przegląd zakończył się wielkim sukcesem ponieważ w każdej kategorii zdobyliśmy miejsca i nagrody: wyróżnienie, III miejsce oraz I miejsce naszego zespołu A.M.D.G. Odnieśliśmy wielki sukces ponieważ w tej kategorii brało udział aż 36 wykonawców. Gratulujemy naszym małym artystom i życzymy kolejnych sukcesów. Jak widać warto śpiewać na Chwałę Bożą. Wykonawców przygotował i przesłał relację Marcin Imiołek.