Letnia Szkółka Muzyczna

Zapraszamy do udziału w Letniej Szkółce Muzycznej, która odbędzie się w dniach 27-29 lipca na terenie miasta Głogówek. Zaproszenie skierowane jest do dzieci  (od lat 7) i młodzieży, ich rodziców i wszystkich chętnych, chcących poznać muzyczne tajemnice miasta, umuzykalnić swoją duszę, śpiewać i bawić się przez cały wakacyjny weekend! W programie warsztaty muzyczne dla każdego, zwiedzanie miasta "Śladami muzyki", wspólna zabawa, wieczór talentów i finałowy koncert uwielbienia! Każdy śpiewać może, więc baw się razem z nami!
Poznawaj muzyczne zakamarki Głogówka i przeżyj niesamowitą, trzydniową przygodę! 27-29 lipca - zarezerwuj czas i zapisz się już dziś! Nie zwlekaj! Zapisy odbywają się poprzez formularz elektroniczny dostępny na Facebooku:www.facebook.com/muzycznyglogowek                                                                          Bezpośredni link do formularza: https://goo.gl/forms/rG0XEw23nFi9VKTF3