Rietberg gościnny dla naszej młodzieży

Wyjazd integracyjny dla scholii ŚdM. We wtorek 3 lipca po porannej Mszy Świętej wyjechaliśmy ze do Rietberga. Po drodze odwiedziliśmy siostrę Księdza Proboszcza, gdzie zostaliśmy miło przywitani przepysznym ciastem oraz grillem. Na miejsce dojechaliśmy około godziny 21. Powitali nas członkowie komitetu na czele z panią Moniką Kuper. Przez pierwsze trzy dni spaliśmy w drewnianych domkach, a w weekend u rodzin. Odwiedziliśmy m.in. Landtag i Instytut Polski w Düsseldorfie, Muzeum dr. Oetkera w Bielefeldzie i Muzeum Nixdorf w Paderborn. Śpiewaliśmy w wielu kościołach i kaplicach, ZOL-u,  jak i nietypowych miejscach np. dla policjantów przed Landtagiem. Było to dla nas niesamowite doświadczenie i jesteśmy ogromnie wdzięczni za możliwość wyjazdu.