14 czerwca kolejny raz zdobyliśmy Górę św. Anny!

To już chyba 25 pielgrzymka od czasów ks. Lucjana jej założyciela. W ciągu tych lat wiele się zmieniło w naszym środowisku, powstało Publiczne Gimnazjum, które przejęło organizację tego wydarzenia. A w tym roku ostatnia podróż z PG 1 w Głogówku. Hasło tegorocznej pielgrzymki to "Młodzież nie zwleka, bo Babcia czeka". Tak też było, nasza młodzież z wychowawcami już o szóstej rano, była gotowa do wymarszu. Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie ks. Proboszcza wyruszyliśmy do kochanej Babci. Byli z nami ks. Krzysztof Gbur i ks. Damian Kokurowski, który organizował i prowadził pielgrzymkę w latach 2013-2016. Na Górę św. Anny, gdzie przyjął nas o. Gwardian,  zanieśliśmy nasze podziękowania za miniony rok szkolny, prosząc również o dobre wakacje. x. Tadeusz