Podsumowanie roku 2021

Księga chrztów ma w tym roku 60 wpisów. Rok temu było 43 chrztów. Wróciliśmy zatem do naszej średniej.
Do księgi zmarłych wpisaliśmy 74 osoby, o 4 mniej niż w roku 2020. Jest to o kilkanaście osób więcej poniżej średniej z ostatnich 10 lat.
Średni wiek dla kobiet to 76 lat, a dla mężczyzn 70 lat. Bardzo podobnie jak przed rokiem, ale z kolejnym obniżeniem się wieku śmierci. Pośród zmarłych najstarszy mieszkaniec miał 99 lat, najmłodszy 26. Najstarsza parafianka odeszła w wielu 98 lat, najmłodsza miała zaledwie 36 lat.
W Księdze I Komunii św. w mijającym roku zapisaliśmy 60 dzieci. Rok temu było czworo dzieci mniej. W tym roku były cztery msze pierwszokomunijne. Sakrament bierzmowania w tym roku nie udzielano w naszej parafii. W księdze małżeństw odnotowaliśmy 27 par, co w porównaniu z 8 parami sprzed roku jest rekordem. Średnia oscyluje w okolicach 20 par.