Parafialna grupa informacyjna na WhatsApp

Od kilku dni dawna grupa różańca online na WhatsApp została przekształcona w informacyjną. Będziemy tu pisać o tym co ważne w Parafii Głogówek, Diecezji Opolskiej i w Kościele. Jeśli te informacje kogoś nie interesują, to można się w każdej chwili wypisać.
Natomiast do tej grupy może dołączyć każdy parafianin i sympatyk naszej parafii. Informacje mogą wysyłać tylko administratorzy. Nie ma możliwości komentowania, chociaż jesteśmy otwarci na nowych administratorów. Proszę zgłaszać taką chęć.
Poniżej link, którym każdy kto jeszcze nie jest w grupie, może dołączyć. Tę wiadomość proszę przesyłać każdemu kto jest zainteresowany.
https://chat.whatsapp.com/CU1mJGeMgjS2DFCa9nRnKd

Ponadto przypominamy, że w sklepie PLAY do pobrania jest darmowa aplikacja android na stmartfony pod nazwą "Parafia Głogówek".